.

Εύκολο απόγευμα για Ισθμιακό, 4-0 το Αγγελόκαστρο (video)

Επιστροφή στις νίκες για τον Ισθμιακό, ο οποίος κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης, καθώς επικράτησε 4-0 του Αετού Αγγελοκάστρου....
Το πρώτο ημίχρονο κύλησε με τους γηπεδούχους να έχουν την υπεροχή, χωρίς όμως να δημιουργήσουν κάποια κλασική ευκαιρία.
Στην επανάληψη, ο Ισθμιακός έφτασε στο 1-0 με κοντινή κεφαλιά του Γκιόκα, μετά από όμορφη σέντρα του Ντινέ Ι.
 Το 2-0 ήρθε με νέα κεφαλιά του Ντόντου (71’), ενώ ο Μιχάλαρος από κοντά με πλασέ ανέβασε το σκορ στο 3-0 (77’), για να ακολουθήσει σουτ στο δοκάρι του Γκιόκα.
Το τελικό 4-0, διαμόρφωσε με σουτ ο Ντινέ Ι., δίνοντας έτσι και διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της ομάδας του.
ΣΘΜΙΑΚΟΣ: Μαγνήσαλης, Κελάι, Κουτρουμπής (46’ Ντινέ Μ.), Ντόντος, Βουκελάτος, Γκιόκας, Γεωργίου (61’ Μιχάλαρος), Ντεμάι, Ντινέ Ι., Λάτσας (63’ Βαρδάκας), Τσουκαλάς

ΑΕΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ: Βενετσάνος, Βύρλας (57’ Αγγέλου), Οικονόμου, Μάρκελλος Μ., Σεραφείμ, Μαζιώτης, Σιούντρης, Ντούντο, Μαζιώτης Ι., Καραμπέτσος (75’ Ρουμελιώτης), Κλουβιδάκης (67’ Μαντάς)
Video-photo: Γιώργος Λιακόπουλος